Drugie urodziny Naturalnie i zdrowo!


Kiedy stworzyłam to miejsce, nie myślałam, że stanie się ono dla mnie tak ważne. A jednak blog obchodzi dzisiaj swoje drugie urodziny, dobija do 35 tysięcy wyświetleń, ma grono stałych czytelników, a ja wciąż chcę pisać i mam multum nowych pomysłów.

Czasem ludzie dziwią się inwestycji w bloga, z którego przecież nie ma się żadnych zysków pieniężnych. Ale w tym przypadku nie o takie zyski chodzi. To dzięki blogowaniu poszerzyłam swoją wiedzę i zdobyłam nowe umiejętności. Przez te dwa lata wyrobiłam się w pisaniu, nauczyłam się robić lepsze zdjęcia, wyrobiłam w sobie nawyk systematyczności, stworzyłam całe mnóstwo kosmetyków i dziś mogę pochwalić się, że umiem już zrobić wszystko i nie muszę niczego kupować. Dzięki temu miejscu poznałam mnóstwo inspirujących ludzi, z którymi przyjemnie się dyskutowało i dyskutuje, a część z nich stała się dla mnie prawdziwymi znajomymi. Blog jest swego rodzaju szkołą, gdzie można szlifować umiejętności, zdobywać doświadczenie i inwestować w rozwój osobisty. Mnie samej blogowanie dało dużą motywację do zdobywania wiedzy, odwagę, by przekraczać swoją strefę komfortu i wiarę we własne możliwości.

Korzystając z okazji, chcę podziękować Wam czytelnikom, którzy jesteście dla mnie stałą motywacją do pisania i wymyślania nowych pomysłów. Dziękuję komentującym za wyrażanie opinii i żywe dyskusje, bo dzięki Wam wiem, że to, o czym piszę jest interesujące i przydatne. Dziękuję innym blogerom za trud, który codziennie wkładają w tworzenie swojego niepowtarzalnego miejsca w sieci, bo jesteście moją inspiracją i dzięki Wam ciągle dowiaduję się czegoś nowego. Dziękuję moim bliskim za wszelkie udzielone porady, wsparcie graficzne i żywe zainteresowanie blogiem. To miejsce jest takie jakie jest, również dzięki Waszej stałej obecności.

Kiedy zakładałam bloga miałam sporo czasu, by go prowadzić i doskonalić warsztat. Aktualnie w moim życiu dzieje się sporo, a niedługo będzie się działo jeszcze więcej i tego czasu zaczyna brakować. Jednak nie zamierzam z tego powodu zaniedbywać bloga, a tym samym Was czytelników. Jak już wspominałam na początku- moja głowa pełna jest nowych pomysłów, dlatego zamierzam inspirować Was dalej i zachęcać do opowiedzenia się po naturalnej stronie życia.

19 komentarzy:

 1. Gratuluję! 2 lata i dalszy zapał do prowadzenia bloga same o sobie świadczą:) Życzę powodzenia i trzymam kciuki, aby znalazł się czas na wszystkie pomysły, jakie zrodziły Ci się w głowie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego naj najinspirującego (no dobra, nie ma takiego słowa ale wiesz co mamy na myśli :P) Dwa lata minęły w oka mgnieniu a kolejne miną jeszcze szybciej xD Czekamy na nowe pomysły i na pewno poradzisz sobie z połączeniem bloga z prywatnymi zawirowaniami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że się uda :) Dziękuję dziewczyny :*

   Usuń
 3. U mnie latem też mniej czasu; trochę mi go szkoda na bloga m. in. z powodu pogody :)
  Gratuluję Ci i powiem, że dzięki Tobie zrobiłam sama ochronną szminkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to cieszę się, że zainspirowałam. Nie taki diabeł straszny jak go malują, co?

   Usuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzin bloga! Życzę kolejnych wspaniałych inspiracji! Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia, na pewno nie braknie Ci pomysłów na prowadzenie ciekawego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego! Dwa lata w prowadzeniu bloga to już na poważnie :)
  Życzę więcej takich rocznic!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda- na poważnie. Blog to już taka nieodłączna część mojego życia. Dziękuję :)

   Usuń
 7. Gratuluję drugich urodzin bloga! Cudowny jest Twój blog i treści, które na nim zamieszczasz. Dla mnie to prawdziwa skarbnica wiedzy :)
  Powodzenia w dalszym blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć i mam nadzieję, że w tym roku dalej będę Cię inspirować :) Dziękuję :)

   Usuń
 8. Wszystkiego najlepszego na kolejne lata, dużo nowych pomysłów no i czasu na pisanie tych inspirujących posłów ;) pozdrawiam 💜

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie - blog może przynosić nie tylko pieniądze, także inne wartości :) Życzę kolejnych blogowych lat w tym miejscu, super, że dla nas piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję!
  Ja dopiero w sierpniu będę miała 2 lata - ale ten czas mija co???
  :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Naturalnie i zdrowo , Blogger